Serveringsvagn mässing

Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, mässing samt glas, 1900-talets mitt, med flaskställ, gallerkant i mässing, höjd ca 70, 72x45 cm

BRuksslitage

434844

2017-01-23