Oidentifierad konstnär, 2 st stilleben

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (fransk skola, slutet av 1700-talet): 2 st stilleben med köksinteriör, olja på duk, vardera 32,5x24 cm

Zustandsbeschreibung

Ena stillebenet med hål i duken

434846

2017-01-24