Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (fransk skola, slutet av 1700-talet): 2 st stilleben med köksinteriör, olja på duk, vardera 32,5x24 cm
Zustandsbeschreibung
Ena stillebenet med hål i duken
434846
2017-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner