Bordslampa design Just Andersen Light up the dark

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUST ANDERSEN, bordslampa, Danmark, 1920/30-tal, höjd 42 cm

Slitage

434849

2017-02-13