Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med klippor, signerad S. Zoladz 2002, färglitografi, 104/350, 57 x 86 cm
434868
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här