Boksnurra 1900-talets början

Boksnurra 1900-talets början
Boksnurra 1900-talets början
Boksnurra 1900-talets början
Boksnurra 1900-talets början
Boksnurra 1900-talets början
Boksnurra 1900-talets början

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets början, brunbetsad, höjd ca 104, 45x45 cm

En spjäla är sprucken, Ytskador

434869

2017-01-23