Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970), Komposition med figurer och måsar, signerad Sven Erixson, olja på pannå, ca 32,5 x 41 cm
Färgbortfall
434891
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här