C Brunow oljemålning

C Brunow oljemålning
C Brunow oljemålning
C Brunow oljemålning
C Brunow oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

C. BRUNOW (18/1900-tal): Kurtiserande par, signerade, olja på duk, ca 37x53 cm

Mindre dukhål

434894

2017-01-23