Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C. BRUNOW (18/1900-tal): Kurtiserande par, signerade, olja på duk, ca 37x53 cm
Mindre dukhål
434894
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här