Engelsk skola hästporträtt 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Hästporträtt, olja på duk, ca 47x62 cm

Dukskador, retuscher, dukhål

434896

2017-01-23