Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENGELSK SKOLA (1800-tal): Hästporträtt, olja på duk, ca 47x62 cm
Dukskador, retuscher, dukhål
434896
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här