Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Man med hund, signerad och daterad Olle Nordberg -1971, olja på pannå, ca 28x17 cm
434898
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här