Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): ´´Söndagsfin´´, signerad Olle Nordberg, daterade á tergo 1961, olja på pannå, ca 24x19 cm

434902

2017-01-23