Pierre Olofson färgseriegrafi

Pierre Olofson färgseriegrafi
Pierre Olofson färgseriegrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 116/210, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm

434912

2017-01-23