Jenny Nyström akvarell och tä

Jenny Nyström akvarell och tä
Jenny Nyström akvarell och tä
Jenny Nyström akvarell och tä
Jenny Nyström akvarell och tä
Jenny Nyström akvarell och tä
Jenny Nyström akvarell och tä

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Figurscen i skog, akvarell och täckvitt, ca 22x10 cm, monogramsignerad J.N.

434921

2017-01-24