Väggrelief brons

Väggrelief brons
Väggrelief brons
Väggrelief brons
Väggrelief brons
Väggrelief brons
Väggrelief brons

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, brons, figurscen med baccanter, signerad och daterad G.W -32, gåvogravyr "Till Albert Engström 19 12/5 39", höjd ca 23x20 cm,
PROVENIENS: Albert Engtröm

434922

2017-01-27