Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNA-CHRISTINE JENSMAR (född 1954): Diptyk, figurer i säng, signerad Ann-Christine Jensmar, bemålad ram, olja på duk, respektive ca 22x16 cm
434927
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här