Margareta Carlstedt

Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt
Margareta Carlstedt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): "Januari Vällingby", signerad och daterad M Carlstedt 1987, olja på pannå, 81x65 cm

434928

2017-01-23