Lennart Iverus

Lennart Iverus
Lennart Iverus
Lennart Iverus
Lennart Iverus
Lennart Iverus
Lennart Iverus

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART IVERUS (född 1930): Vinterlandskap, signerad "iverus", olja på duk, 60x70 cm

434932

2017-01-23