Bernard Dufour tuschteckning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERNARD DUFOUR (Frankrike 1922-2016), Komposition, signerad och daterad Bernhard Dufour 15.5.59, tusch på papper, 32,5x25 cm, oramad
Kort reva upptill, nålstick i hörn, smärre hanteringsveck
434938
2017-01-25