Bernard Dufour tuschteckning

Bernard Dufour tuschteckning
Bernard Dufour tuschteckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNARD DUFOUR (Frankrike 1922-2016), Komposition, signerad och daterad Bernhard Dufour 15.5.59, tusch på papper, 32,5x25 cm, oramad

Kort reva upptill, nålstick i hörn, smärre hanteringsveck

434938

2017-01-25