Bord nyrenässans

Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i mahogny, profilierad sarg, ben med kannulleringar, hjultrissor, iläggsskiva, höjd ca 72, totallängd 142, iläggsskiva 43 cm, bredd 106 cm

Ytskador

434939

2017-01-23