Bord nyrenässans
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i mahogny, profilierad sarg, ben med kannulleringar, hjultrissor, iläggsskiva, höjd ca 72, totallängd 142, iläggsskiva 43 cm, bredd 106 cm
Ytskador
434939
2017-01-23