Empire porträtt oljemålning
Valmis
2017-01-23
434944
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 47x39 cm
Omfattande skador