Empire porträtt oljemålning

Empire porträtt oljemålning
Empire porträtt oljemålning
Empire porträtt oljemålning
Empire porträtt oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 47x39 cm

Omfattande skador

434944

2017-01-23