Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
JARDINIERE/BLOMLÅDA, mahogny samt valnöt, Frankrike, 1800-talets slut, genombruten sarg i mässing, på tassar, insats i zink, med hänklar, höjd ca 18, 35x22 cm
Fanerskador, slitage
434974
2017-01-23