Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LEOPOLD FALKOWSKI (samtida): Landskap, signerad Leopold Falkowski, olja på duk, ca 134x106 cm
Zustandsbeschreibung
434976
2017-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner