Carl Malmsten hylla

Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla
Carl Malmsten hylla

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", bokhylla, bemålad, brännmärkta CM, höjd ca 214, 105x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, repor

434992

2017-01-23