Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 2 st., modell 3100, 1950/60-tal, märkta FH Danmark, svartlackerade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm
Slitage
434995
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här