Marcel Vertes litografi

Marcel Vertes litografi
Marcel Vertes litografi
Marcel Vertes litografi
Marcel Vertes litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCEL VERTES (1895-1961), Interiör, signerad i trycket, numrerad i blyerts 14/100, litografi, 23x31 cm

435000

2017-01-28