Litografier mm Thorén Fogelqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFIER, TECKNING, REPRODUKTIONER, mm, bl a Esaias Thorén, Johan Leksell, Torsten Schonberg, Egil Schwab, Jörgen Fogelqvist, Irene K:son Ullberg, varierande mått

Gulnader, skador

435008

2017-01-25