Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets senare hälft, senbarock-stil, mahogny, 7 lådor, beslag i mässing, höjd ca 140, 73x50 cm

Bruksslitage

435019

2017-01-24