Fotpall Karl Johan

Fotpall Karl Johan
Fotpall Karl Johan
Fotpall Karl Johan
Fotpall Karl Johan
Fotpall Karl Johan
Fotpall Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTPALL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade klotfötter, broderad klädsel, höjd ca 15 cm

Smärre fanérskador

435029

2017-01-24