Glassköljare nysilver

Glassköljare nysilver
Glassköljare nysilver
Glassköljare nysilver
Glassköljare nysilver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GLASSKÖLJARE, nysilver, 1900-talets första hälft, med hänklar, höjd ca 18, diameter 31 cm

Smärre ytslitage

435040

2017-01-24