Statyett Napoleon

Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon
Statyett Napoleon

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STATYETT, Napoleon, stämpelmärkt "E Jullien 12 Rue Pasquier Paris", 1800/1900-tal, höjd ca 13,5 cm

Smärre slitage.

435048

2017-01-24