Supsked silver 1600-tal

Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal
Supsked silver 1600-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN THOMASSON, supsked, silver, delvis förgylld, Johan Thomasson, verksam i Uppsala 1662-1690

435070

2017-01-24