Olle Andersson stolar

Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar
Olle Andersson stolar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ANDERSSON, stolar, 4 st, för Klaessons Möbler 1900-talets senare del, ryggstöd i formpressad bok, svärtade ben, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

435074

2017-01-24