Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUKAR, 14 st, samt SERVETTER, 46 st, 1900-tal, i vit linnedamast med varierande mönster och storlekar
Bruksslitage, fläckar, flertalet dukar och servetter med monogrambrodyr
435080
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här