DUKAR samt SERVETTER 1900-tal vita

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUKAR, 14 st, samt SERVETTER, 46 st, 1900-tal, i vit linnedamast med varierande mönster och storlekar

Bruksslitage, fläckar, flertalet dukar och servetter med monogrambrodyr

435080

2017-01-24