Harald Sallberg etsning porträtt av Braque

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963), Portrait du Peintre Georges Braque, signerad i blyerts samt plåtsignatur Paris 1929, 24,5x31,5 cm

435091

2017-01-28