Sängbord 1par

Sängbord 1par
Sängbord 1par
Sängbord 1par
Sängbord 1par
Sängbord 1par
Sängbord 1par
Sängbord 1par
Sängbord 1par

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, vitmålat trä, mässingsknoppar, låda samt öppet fack, kanellerade, koniska ben, 1940-tal, höjd ca 46,5, 45 x 30 cm

Bruksslitage, senare bemålade

435100

2017-01-24