Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

AGNES CLEVE (1876-1951): Forsmotiv i höstskrud, akvarell, signerad A Cleve, ca 50x34 cm

435107

2017-01-24