Lasse Åberg signerad poster

Lasse Åberg signerad poster
Lasse Åberg signerad poster

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): poster, "To Philip", signerad och daterad Lasse Åberg 7/10 2011, bladstorlek ca 60x84 cm

435115

2017-01-24