Georges Rouault färgakvatint

Georges Rouault färgakvatint
Georges Rouault färgakvatint

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958), efter: "Tête de jeune fille", 1939, signerad i plåten, färglitografi, ca 34x24 cm

435129

2017-01-24