Berndt Friberg vas

Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, 1960-tal, stengods, harpälsglasyr i blågröna toner, signerad Friberg samt Gustavsbergs Studiohand, årsbokstav F (1964), höjd 24 cm

Smärre slitage

435146

2017-01-24