Pottskåp 1700-tal
2017-01-25
435151
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POTTSKÅP, 1700-tal, bemålat, förgyllt beslag, höjd ca 75, 60x32 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare bemålat, senare beslag