Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
STINA HÅFSTRÖM (1915-2012): "Bild från Vitemölla", signerad och daterad S. Håfström, 1945, olja på pannå, ca 17,5x22,5 cm
435155
2017-01-24