Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSBRICKA, porslin och metall, 70 x 45 cm exkl handtag, tidigt 1900-tal
Sprickor, krackelyr
435175
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här