Serveringsbricka porslin

Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin
Serveringsbricka porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBRICKA, porslin och metall, 70 x 45 cm exkl handtag, tidigt 1900-tal

Sprickor, krackelyr

435175

2017-01-24