Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, servisdelar, 10 delar, Allmoge, fem tekoppar med fat, ytterkruka, två skålar, uppläggningsskål, gräddkanna, stämplade.
Gräddkanna med nagg
435180
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här