Servisdelar Gustavsberg Allmoge

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, servisdelar, 10 delar, Allmoge, fem tekoppar med fat, ytterkruka, två skålar, uppläggningsskål, gräddkanna, stämplade.

Gräddkanna med nagg

435180

2017-01-24