Matbord design Svante Skogh
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVANTE SKOGH, matbord, "Cortina", 1950/60-tal, fanérat i jakaranda, med två iläggsskivor, höjd ca 73 cm, diameter ca 119, iläggsskivor ca 119x40, total längd ca 199 cm
CITES-intyg finns, intygets nummer: 51749-16.
Bruksslitage, fanerskador på kanten, smärre fläckar och stötmärken på skivan
435181
2017-01-24