Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SLEV, horn, skuren och genombruten, längd 38 cm, 18/1900-tal
Proveniens: Paul R. Wedendals tidigare ägo
435186
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här