Slev horn allmoge

Slev horn allmoge
Slev horn allmoge
Slev horn allmoge
Slev horn allmoge
Slev horn allmoge
Slev horn allmoge
Slev horn allmoge
Slev horn allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SLEV, horn, skuren och genombruten, längd 38 cm, 18/1900-tal
Proveniens: Paul R. Wedendals tidigare ägo

435186

2017-01-24