Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VEDKORG, mässing, England, 1900-talets andra hälft, undertill märkt Made in England, höjd ca 45, längd 58 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
435193
2017-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner