Broscher ring guld

Broscher ring guld
Broscher ring guld
Broscher ring guld
Broscher ring guld
Broscher ring guld
Broscher ring guld
Broscher ring guld
Broscher ring guld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RING, empire, 1800-talets början, BROSCHER, HÄNGE, 18 k guld, 18/1900-tal, total vikt ca 21,8 g

Slitage, skador, en brosch med senare ögla ej i guld, ring med skador och bristningar

435211

2017-01-24