Ljusstakar nygotik Light up the Dark

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, nygotik, 1800-talets första hälft, höjd ca 27,5 cm

Slitage, anlupen

435217

2017-02-13